Hakkımızda

10 Yıllık Tecrübeli Kadro

Este Wolf Hair Hakkında

2018 yılının son aylarında Kayseri’de faaliyete giren firmamız 10 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Daha önce Kayseri’de birçok sağlık kuruluşunda hizmet vermiş olup, Este Wolf Hair çatısı altında birleşen ekibimiz siz değerli müşterilerine memnuniyet ve güven odaklı hizmet vermeyi hedeflemiştir. Gelişen teknolojiyi her an takip eden firmamız, yenilikleri de kendine katarak, kısa süre içerisinde alanının en iyisi olmayı kendine hedef olarak seçmiştir.

Este Wolf Hair, Kayseri’de saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi, ağrısız anestezi, FUE ve DHI yöntemleriyle saç ekimi, PRP yöntemiyle saç ekimi, saç mezoterapisi, cilt bakımı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Kendine has oluşturduğu ofis ortamını hastane ortamını çevirerek uzman kadrosuyla güven esaslı hizmet sağlamaktadır.

Este Wolf Hair henüz yeni açılmasına rağmen, açıldığı günden bugüne kayda değer yoğun bir müşteri talebi görmektedir. Bu teveccühten dolayı da bizi seçen müşterilerimize teşekkür eder, sağlıklı bir yaşam sürmelerini dileriz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Departman
0
Yüzlerce Referans

"GEÇ KALMA, GENÇ KAL!"

Genç kalmak istiyorsan hemen bize ulaş!